Sociaalmaatschappelijke bijdrage
Ik ben inmiddels meer dan dertig jaar actief binnen het vastgoed in binnen- en buitenland. Ondanks dat het merendeel van deze functies commercieel gedreven is, ben ik altijd op zoek geweest naar (neven)activiteiten met een sociaalmaatschappelijke invalshoek omdat ik oprecht vind dat voor alles wat ik heb ‘gekregen’ ook wel wat terug mag geven.
Dit is voor mij mede de reden om mij actief te willen inzetten voor SVF. Maar ook het feit dat ik binnen mijn eigen werk veel te maken heb met de uitdagingen die SVF aan wil gaan, samen met gemeenten, bedrijven, woningcorporaties, maatschappelijke en kennisorganisaties.

Binnen Draaijer Heyday werken we iedere dag aan het oplossen van vraagstukken die te maken hebben met leefbaarheid & veiligheid, welzijn en sociale cohesie en zien wij de resultaten van echte aandacht en een gestructureerde aanpak. Ook in de waardeontwikkeling van het vastgoed in beheer.
Mijn ambitie binnen SVF is om inderdaad het vliegwiel of die aanjager te zijn, die door middel van concrete projecten laat zien dat het wel anders kan. Ik kijk uit naar mijn samenwerking binnen het bestuur en met stakeholders die hetzelfde geloven.